PZPŁ

Delegatko Polskiego Zjazdu Pracowników Łączności!

Weź udział w Praktykach jogi!

 

W ramach PZPŁ w Szczyrku 19.09.2016 r. serdecznie zapraszamy na dwa BEZPŁATNE bloki tematyczne związane z praktyką jogi.

Ubierz się wygodnie w odzież, która nie będzie Cię ograniczała i krępowała ruchów (np. legginsy i przylegającą do ciała koszulkę) oraz weź ze sobą matę, o ile takową dysponujesz, jeśli nie – postaramy się coś zorganizować.

Aby zachęcić niezdecydowanych i nie zniechęcić zdeklarowanych joginów, postanowiliśmy podzielić planowaną praktykę jogi na dwa bloki.

Blok pierwszy 11:00-12.25 – “Joga – czy to jest dla mnie?”
Blok przeznaczony jest dla osób, które jeszcze nigdy nie praktykowały jogi lub spotkały się z nią przypadkowo i nie miały okazji zagłębić się w praktyce, a chciałyby odkryć coś nowego i sprawdzić „z czym się je” jogę i jak może ona wpłynąć na ciało oraz psychikę.
Zajęcia będą dostosowane poziomem zaawansowania dla początkujących, niemniej jednak osoby praktykujące regularnie mogą je potraktować jako miłą rozgrzewkę przed blokiem drugim.

Blok drugi 12:30-14:00 – “Joga – to jest to!”
Blok przeznaczony jest dla osób, które praktykują jogę; dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które chcą wzmocnić swoje ciało i poszerzyć jego możliwości, jednocześnie wprowadzając w nim harmonię oraz dla tych, którym spodobał się udział w bloku pierwszym.

Ostrzeżenie przed jogą, podane przez fronda.pl, samo w sobie stanowi chyba najatrakcyjniejsze zaproszenie do wspólnej praktyki 😉
Grozi Ci:
“Demoniczny relaks, który zagraża życiu wiecznemu”, “nagły stan szczęścia” i “spontaniczne uczucie głębokiego orgazmu” 😉
W najgorszym wypadku porozciągasz trochę ciało i się zrelaksujesz, a jeśli Ci się spodoba i postanowisz regularnie praktykować, to w perspektywie czasu poprawisz jakość swojego życia.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Serafin – instruktorka jogi z 10-letnim stażem.

Aby usprawnić organizację przygotowań do zajęć oraz z uwagi na fakt, że zaproszenie jest skierowane przede wszystkim do Pań (chociaż oczywiście Panowie również są mile widziani), będziemy bardzo wdzięczni za wcześniejszą rejestrację, z określeniem w którym bloku planujecie wziąć udział.
Rejestracji na zajęcia jogi można dokonać tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcR8L2cyzQ7wOVxa5YEYORTcjH13MX5W00NPInTXwgtj3IoQ/viewform

 

Źródło operacyjne:
http://zjazd.epix.net.plprofile clean