Zaproszenie na Konferencję EPPP 2015-01-23.

Z przyjemnością zapraszamy na nasze cykliczne spotkanie:

http://www.e-poludnie.pl/23-01-2015-spotkanie/

Zwracamy uwagę na dodatkowe elementy okołokonferencyjne:

1. Warsztaty organizowane przez Atem, przed właściwym spotkaniem.

Temat i program warsztatów (13.00 – 15.30):
WDM – najbardziej ekonomiczne i skalowalne rozwiązanie dla sieci regionalnych i FTTx backhaul
Prowadzący: Israel Stein (FibroLAN) / Maciej Wiśniewski (ATEM)
• Co to jest WDM? Podstawy technologii
• Główne elementy rozwiązań WDM
• CWDM czy DWDM?
• Bloki składowe rozwiązań FibroLAN i modele działania
• Opis, analiza i rozważania projektowe dla 4-5 case studies

ATEM-Polska (www.atem.com.pl) jest działającą od 20 lat na rynku polskim firmą telekomunikacyjną z grupy VINCI Energies (www.vinci-energies.com). Wykonujemy kompleksowe prace w zakresie projektowania, budowy i utrzymania sieci dla operatorów telekomunikacyjnych, jednostek samorządowych, energetyki, kolei i innych branż. W ciągu ostatnich 3 lat wykonaliśmy ponad 3 tys. km sieci światłowodowych w ramach większość projektów Regionalnych Sieci Szerokopasmowych realizowanych w Polsce w oparciu o dotacje UE, m.in. jeden z dwóch zakresów Śląskiej Sieci Szerokopasmowej. Współpracujemy także z operatorami ISP w zakresie realizacji projektów sieci FTTH.
Zgodnie ze strategią grupy VINCI Energies rozszerzamy zakres działania w obszarze integracji technologii ICT w oparciu o współpracę z partnerami technologicznymi, budując kompleksową ofertę skierowaną szczególnie do operatorów telekomunikacyjnych. Warto nadmienić, że spółka z grupy VINCI Energies – Axians Networks & Solutions zaprojektowała, dostarczyła, zintegrowała i utrzymuje dla DE-CIX sieć DWDM 100G na terenie całych Niemiec.
Chcemy Państwu zaprezentować rozwiązania naszego partnera w dziedzinie rozwiązań transmisyjnych i dostępowych – firmy FibroLAN (www.fibrolan.com), które znakomicie nadają się do zastosowanie w realizowanych czy też planowanych przez ISP projektach. W sposób szczególny skoncentrujemy się na rozwiązania WDM, których zastosowania w sieciach FTTH i agregacyjnych omówimy podczas warsztatów. Mamy nadzieję, że nasza propozycja wzbudzi Państwa zainteresowanie.

2. Śniadanie z rozmową o biznesie

Prowadzący: Ryszard Bandurowski
Tematy rozmów:
Utrzymanie grupy ,zrozumienie mechanizmów złej komunikacji w grupie ,budowa skutecznej grupy dla utrzymania miejsc pracy dla Siebie teraz i za chwile .Konkurencja ta mała i ta duża -co robić i jak budować swoja firme i KIKE -perspktywa 2015 2020
Przygotowanie do Pracy w modelu FBH (Future Business History )
Wstęp do finansów – to nie z uwagi na pomysły padają firmy -ale prozaiczne z uwagi na cash flow tj niezdolność pokrywana bieżących zobowiązań GFKM spotkanie z ekspertem d/s korporacji
Jak jest nasz Cel (nie indywidualny ) a wspólny -czy da się go zdefiniować (wstep do ćwiczeń w grupach na KIKE IV 2014 )
Jak budowac NOWY zespół składajacy się z samych szefów 2015 ?
Jak budowac współny Cel Nowy Cel 2015 -2020 – który będzie jednoczył -kiedy pojawia sie rózne zdania i pokusy
Jaki jest mechanizam tworzenia grupy – czy u nas będzie to samo czy jesteśmy inni
Jak słuchać i jak mówic zeby nie obrażać -emocje w relacjach
Komunikaty w dyskusji -kiedy nie słuchamy co mówią a zaczynamy patrzeć kto mówi?
Co nas irytuje (test na arogancje )
Świadoma Modyfikacja koła historii własnej firmy I KIKE .
Lojalność wewnętrzna i zewnętrzna – koszty odejścia klientów i pracowników -czy jestem lojalny wobec swojej firmy i wobec KIKE wobec kolegów i członków (test )