Andrisoft WanGuard dla MiŚOT – przypomnienie o działającym projekcie.

andrisoft1-web

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, iż kontynuując strategię wspomagania rozwoju małych i średnich operatorów ISP cały czas realizujemy projekt: “Andrisoft WanGuard dla MiŚOT”.
Jego założeniem jest uzyskanie najlepszych możliwych warunków zakupu licencji na użytkowanie profesjonalnego oprogramowania Andrisoft WanGuard Sensor dla posiadaczy aktywnych EPID.
Wynegocjowano warunki progowe na pierwszy zakup, w zależności od liczby zebranych obecnie zamówień otrzymamy odpowiedni rabat, który będzie już rabatem stałym, również na uaktualnienia licencji obecnie i w przyszłości.
To daje nam również perspektywy podnoszenia progu rabatowego, wraz z budowaniem się wolumenu zakupowego.
Na dystrybutora dla tego projektu wybraliśmy założyciela i długoletniego Uczestnika e-Południe, firmę Systel:

systel3-web

 

 

Zgodzili się oni na pełną transparencję kontaktów z Andrisoft względem MiŚOTów, wzięli na siebie ciężar negocjacji, stworzenia umowy, oraz realizacji logistycznej obsługi projektu, a to wszystko za jednocyfrową marżę.
e-Południe dodało do wartości projektu zakup odroczony i na 12 rat, oraz obsługę informacyjną i billingową.

Nasze informacje na temat produktu znajdziecie tutaj:
https://www.epix.net.pl/wanguard/

Jeśli rodzą się Wam jakieś pytania, zapraszamy do dyskusji tutaj:
https://ispforum.pl/index.php?topic=12486.0
lub emailem na wanguard@epix.net.pl

Zakupu na preferencyjnych warunkach może dokonać MiŚOT posiadający aktywny EPID.
Prawo do wzięcia udziału w projekcie ma również dowolny, ale zarejestrowany na www.epix.net.pl operator ISP, oraz właściciel hostingu czy kolokacji, dla nich cena będzie 10% procent wyższa, ale i tak atrakcyjna w porównaniu z samodzielnym zakupem.
W naszej grupie zakupowej mogą brać również udział obecni użytkownicy sensorów czy filtrow Andrisoft WanGuard, mogą oni zdefiniować przy zamówieniu od kiedy chcą nabyć przedłużenie licencji (nie musza dokonywać zakupu natychmiast, ale składając zamówienie pomagają nam już uzyskać w przyszłości lepszy rabat).

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI UDZIAŁU W PROJEKCIE I FORMULARZ ZAMÓWIENIA
(Widoczne poniżej dla zarejestrowanych i zalogowanych)