Wakacyjne globalowe rewolucje EPIX w Katowicach.

Z przyjemnością informujemy, iż:

1. Kolejny raz obniżyliśmy ceny commitment i burst usługi EP-Global.
To nie jest jeszcze koniec, obniżające się koszty tak składników, jak i tranzytu dają efekty, co zapewne wkrótce przełoży się pozytywnie na cenę finalną tej usługi.
Pamiętajcie, usługa EP-Global jest tworzona głównie ze składników nabywanych przez nas grupowo (GTT, RETN, KAIA), każdy jej zakupiony megabit wpływa na obniżanie się cen każdego z nich.

2. Miłą konsekwencją powyższego jest również naturalna obniżka cen usługi EP-iNet, czyli Internetu MIX dla ISP nie posiadających własnych numerków IP i AS.

3. Zakończyliśmy negocjacje z Kaia Global Networks Ltd, ich usługi są obecnie dostępne w EPIX (a także także KIX i CIX, budujemy z nimi wspólny wolumen).
Od 1 czerwca KAIA jest składnikiem EP-Global, od 1 lipca umożliwiamy realizację bezpośrednich sesji z nimi.
Cena usług jest obecnie adekwatna dla dość niewielkiego wolumenu startowego, ale nie wykluczamy dalszej walki, zwłaszcza jeśli z Waszą pomocą zbudujemy wspólnie kolejne gigabity zapotrzebowania.

4. Dzięki ogólnopolskiemu budowaniu wolumenu (CIX + EPIX + KIX), nasz partner Connected pozytywnie zakończył kolejne negocjacje z RETN.
Przełożyło się to na dość znaczną (ponad 35%) obniżkę ceny końcowej usługi EP-RETN.KAT.
Dzięki temu również RETN zapewni nam za kilka tygodni dedykowane zasilanie usług EPIX w pasmo IP z pominięciem Warszawy (z węzła w Poznaniu).

5. Dzięki obniżkom kosztów ogólnych udało się również obniżyć także cenę usługi EP-GTT.KAT.

Powyższe działania zaowocują niższymi fakturami od lipca.
Aktualne ceny zawsze dostępne są dla zarejestrowanych i zalogowanych operatorów ISP na www.epix.net.pl, zakładka: „Oferta”.

0 odpowiedzi

Napisz komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *