Usługi GlobalMix w obu węzłach EPIX w jednakowej cenie = nowe możliwości!

mapa-globalmix16-11

 

Z przyjemnością informujemy, iż od dnia 1 listopada usługi KAT-GlobalMix i WAR-GlobalMix są dostępne w węzłach EPIX w jednakowej cenie, a ich kolejne obniżki będą realizowane synchronicznie.
Dzięki ujednoliceniu ofert osiągnęliśmy oczekiwany przez wielu Uczestników cel: możliwość rozliczania tych usług we współdzielonym commitmencie (podobnie jak do tej pory PolMix).
Oznacza to, iż nasz uczestnik posiadający dostęp do obydwu naszych węzłów może zakupić redundantne usługi globalnego tranzytu nie płacąc za deklarację osobnych przepływności dla obu usług, a wyłącznie za dodatkową sesję.
Dostępna przepływność burst na każdym vlanie/sesji ze współdzielonego pakietu jest ustawiona na poziomie dwukrotnie wyższym niż deklarowany commitment, co zapewnia dyspozycyjną przepływność dla przejęcia ruchu z drugiego (np. niedostępnego) węzła.
Unikalną cechą tego rozwiązania jest także zapewnienie dla Użytkowników dostępu do globalnej sieci przy pomocy silnie zdywersyfikowanych dostawców i ścieżek.
W cenie jednej deklaracji ISP otrzymuje dostęp do dwóch naszych routerów, w niezależnych węzłach, realizujących tranzyt do sieci operatorów Tier 1 (z pierwszej piątki dostawców światowych) i pięciu międzynarodowych IXP.
GlobalMix jest także filtrowany pod kątem kluczowych aktualnych zagrożeń i chroniony w zakresie podstawowym przez nasz system AntyDDOS, realizujący automatyczny blackholing atakowanych adresów jego Użytkownika .
Szczegółowe informacje o możliwościach najkorzystniejszej na rynku oferty redundantnego tranzytu globalnego znajdziecie TUTAJ i TUTAJ i w naszych ofertach dla EPIX-Katowice i EPIX-Warszawa.

Informacje dla obecnych użytkowników usług KAT-GlobalMix i WAR-GlobalMix:

Widoczne dla zarejestrowanych i zalogowanych