TV-Sat Magazyn wspiera INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane!

 TV-Sat Magazyn wspiera

INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane

 

TV-Sat Magazyn” jest wysokonakładowym miesięcznikiem, który posiada rzeszę stałych i wiernych czytelników. Jest magazynem satelitarno-kablowym zawierającym opisy i nowości z dziedziny telewizji satelitarnej i kablowej oraz telekomunikacji i elektroniki. Misją wydawcy jest wspomaganie procesów edukacyjnych dotyczących nowoczesnych technologii satelitarnych, audiowizualnych, telekomunikacyjnych i informatycznych, które w sposób wręcz rewolucyjny przekształcają otaczającą nas rzeczywistość społeczną i gospodarczą.

Pismo adresowane jest do odbiorców telewizji satelitarnej i kablowej, abonentów platform cyfrowych, firm telekomunikacyjnych, instalatorów anten satelitarnych, pracowników telekomunikacyjnych sieci kablowych, producentów i dystrybutorów programów telewizyjnych, entuzjastów sprzętu satelitarnego, kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla nowoczesnych podmiotów gospodarczych. Dzięki sprawnemu marketingowi miesięcznik „TV-Sat Magazyn” dociera do prezesów, dyrektorów, członków zarządów oraz pracowników firm opartych na nowoczesnych rozwiązaniach multimedialnych. Pismo znane jest również w środowisku akademickim specjalizującym się w zagadnieniach, elektronicznych, telekomunikacyjnych oraz w dziennikarstwie.

W naszym miesięczniku wybitni eksperci komentują aktualną sytuację polskiego pejzażu audiowizualnego i opisują nowe trendy w tv kablowej, satelitarnej i naziemnej. Udzielają również porad technicznych i prawnych dotyczących usług szerokopasmowych. Do grona dziennikarzy naszego miesięcznika należą m. in.: Henryk Ciski, Zdzisław Marchewka, Seweryn Kobyliński, Andrzej Zarębski, Janusz Osowski, Wojciech Filipiak, Jerzy Barski, Aleksandra Zaręba, Tomasz Zdunek, Adam Dawidziuk, Ewa Tyszko, Symforian Siewicz, Franciszek Skwierawski, Grzegorz Walenda, Jerzy Fiedosiejew.

Zobacz więcej na:
https://www.epix.net.pl/zakopane