Świętuj razem z EPIX na MiŚOT Meeting

*Ruszyła rejestracja na MiŚOT Meeting w Jachrance 2018-10-22/24!*

Nie może Cię zabraknąć! Obchodź z nami Urodziny MiŚOT! Tylko w sierpniu: najtańsza wejściówka oraz sporo miejsc w hotelu Windsor. Nie czekaj więc na ostatnią chwilę – zaplanuj wyjazd już teraz!

*Kiedy warto przyjechać?*

Jeżeli tylko masz możliwość, zapraszamy już od 2018-10-22 (poniedziałek), gdzie od 15:00 będą czekały na Ciebie do wyboru bezpłatne 3-godzinne warsztaty o tematyce: technicznej, menedżerskiej, sprzedażowo-marketingowej lub finansowej, po których zapraszamy na Before Party. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na 3 dni nieobecności w firmie, przyjedź koniecznie na właściwy czas konferencyjny 2018-10-23/24 (wtorek, środa), przepełniony merytoryką: prelekcjami i panelami bliskimi naszej branży oraz ciekawą integracją. O ile na warsztaty będzie można zapisać się później, to decyzję o uczestniczeniu w Before Party podjąć trzeba przy zapisie. Pamiętaj! Liczba miejsc na Before Party ograniczona!

*Jak przyjechać?*

Dla tych, którzy planują przyjechać 2018-10-23 (wtorek), przygotowaliśmy autokar, który ok. 9:00 będzie czekał przy dworcu PKP Warszawa Centralna i zabierze Was do Jachranki (akurat po przyjeździe pociągów z KRA 8:10, KAT 8:25, GDA 8:40, POZ 8:52, BIA 8:55). Będziecie wówczas w sam raz na rozpoczęcie konferencji. Ten sam autokar następnego dnia odwiezie Was na dworzec. Miejsce w autokarze rezerwujesz przy rejestracji, abyśmy wiedzieli jak duży transport zorganizować.

*Co z noclegami?*

Planujemy znów rekordową liczbę uczestników, więc im szybciej dokonasz rezerwacji, tym większa szansa, że będziesz mieć pokój w hotelu Windsor, w którym odbędzie się konferencja, co zdecydowanie ułatwia uczestnictwo. Jeśli tylko masz możliwość, umów się z innymi osobami na współdzielenie pokoju 3-osobowego – nie dość, że jest on w najlepszej cenie, to dodatkowo zapewni Ci świetną zabawę oraz… więcej dostępnych pokoi dla pozostałych uczestników.

*Gdzie znajdę więcej informacji?*

https://meeting.misot.pl

https://www.facebook.com/events/686353808369957/

*Jak się zarejestrować?*

Klikaj na http://rejestracja.misot.pl i zarejestruj się na najlepszą urodzinową imprezę tego roku!