Specjalna zniżka na infraXstructure dla EPIX!

Techniczna konferencja Cloud & Data Center
dla inżynierów i architektów

 

Techniczna konferencja Cloud & Data Center dla inżynierów i architektów

Już 20 kwietnia w warszawskiej Babce do Wynajęcia odbędzie się trzecia edycja najbardziej niepokornej konferencji IT w Polsce – infraXstructure!

InfraXstructure ma na celu wymianę doświadczeń, zdobycie wiedzy oraz poznanie ludzi mierzących się na co dzień z podobnymi wyzwaniami związanymi z Cloud & Data Center. Konferencja skierowana jest do profesjonalistów zarządzających systemami i infrastrukturą centr danych, zajmujących się kolokacją, odzyskiwaniem oraz zabezpieczaniem danych, architekturą IT, systemami cloudowymi, przechowywaniem danych, serwerami oraz ciągłością biznesową.

Poza elementem edukacyjnym, infraXstructure to również okazja do networkingu i poznania specjalistów z branży, niezależnie od tego, dla jakiej firmy pracują.

Kto wystąpi na scenie?

Siła infraXstructure to przede wszystkim zaawansowane, praktyczne i najbardziej istotne tematy. Podczas kolejnej edycji konferencji nie zabraknie dyskusji o nowych rozwiązaniach z perspektywy użytkowników, ich wrażeń i opinii.

W tym roku scenę przejmują m.in.:

  • Andrzej Wilczyński (Departament Informatyzacji w Ministerstwie Finansów) – Skuteczny monitoring usług IT od infrastruktury po aplikację.
  • Kamil Stawiarski (ORA600) – Odkrywanie tajemnic zamkniętego oprogramowania, czyli podstawy DTrace na przykładzie bazy danych Oracle
  • Michał Iwańczuk – Jak podejść do wdrożenia VMware NSX na istniejącej infrastrukturze.
  • Tomasz Cholewa – Zaprogramuj swoją infrastrukturę i utrzymuj ją jako kod, czyli praktyczne podejście do koncepcji “Infrastructure as Code”

To tylko próbka tego, co będzie się działo 20 kwietnia w Babce do Wynajęcia – więcej treściwych wykładów znajdziecie w agendzie!

Dla wszystkich członków EPIX mamy 20% zniżki na zbliżającą się edycję infraXstructure 2017. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym podać kod “EPIX”.

<ZAREJESTRUJ SIĘ>

Rejestracja wciąż trwa, a o wszystkich nowościach informujemy na naszym Facebooku i Twitterze. Bądźcie na bieżąco!