[Śląskie CP] Fundusze dla Biznesu – Poradnik przedsiębiorcy 4/2019.

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy do lektury nowego numeru „Funduszy dla Biznesu”.

 

Koniec grudnia to moment, w którym warto rozpocząć planowanie nowych przedsięwzięć, a pomoże w tym harmonogram naborów na 2020 rok. Z kolei w realizacji projektów warto się będzie wspomóc praktycznymi wskazówkami na temat Bazy konkurencyjności. Informujemy, jak sobie poradzić w gąszczu przepisów i na co warto zwróć szczególną uwagę po zmianach wprowadzonych jesienią tego roku. O korzyściach płynących z funduszy unijnych, a także inwestowania w nowe technologie opowiadają przedstawiciele kilku firm. Przykłady dobrych praktyk są, jak zwykle, ciekawą inspiracją do działania. Potencjał województwa oraz kierunek rozwoju przedsiębiorczości w Śląskiem były przedmiotem dyskusji w trakcie zorganizowanej przez ŚCP konferencji „Zaprojektuj rozwój. Wsparcie UE dla firm”, o czym można przeczytać w obszernej relacji z tego wydarzenia.

Wystarczy kliknąć, aby przeczytać lub pobrać nowy numer.

Edycje papierowe poradnika dostępne są w siedzibie ŚCP, Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Katowicach oraz licznych Instytucjach Otoczenia Biznesu.

 

Numery archiwalne e-publikacji znajdą Państwo na stronie www.scp-slask.pl pod zakładką Skorzystaj/Poradnik przedsiębiorcy.

Klauzula informacyjna Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości:  http://www.scp-slask.pl/czytaj/dane_osobowe

 

ANNA TRÓLKA
Starszy Specjalista
Zespół ds. Kontaktów z Mediami
Śląskie Centrum Przedsiębiorczości
e-mail: anna.trolka@scp-slask.pl
tel. +48 32 743 92 13
Adres siedziby: 41-500 Chorzów, ul. Katowicka 47

image004