RateArt wspiera INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane!

RateArt wspiera

INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane

 

 

Howdie!!!

W mieście pojawił się nowy szeryf i jego ludzie.

To RateArt przybył na swoich stalowych rumakach z Łodzi, Warszawy i Gdańska, niczym grom z jasnego nieba, aby zaprowadzić ład i porządek w naszym światłowodowym miasteczku, zwanym Polską.

A niech nas kule biją, jeśli z naszej oferty EXFO, SUMITOMO, FREMCO, CHEMTRONICS, SOFTING, MIDTRONICS nie znajdziecie urządzeń do budowy i poprawy wydajności Waszych internetowych rancz. Dzięki nam krowy się pasą, świnki chrumkają, konie spokojnie piją, a każdy Szeryf może spokojnie bawić się w saloonie, tak jak nigdy do tej pory.

Przywieźliśmy ze sobą rozwiązania do utrzymania i budowy sieci światłowodowych, w tym reflektometry EXFO MaxTester 730C, iOLM, mierniki mocy EXFO PPM350C, spawarki światłowodowe SUMITOMO, wdmuchiwarki FREMCO, a także akcesoria czyszczące CHEMTRONICS, dzięki którym każdy Kowboj przypilnuje i zapędzi Wasze stado w dobrym kierunku.

Doszły nas słuchy, że poszukujecie rewolwerowców, którzy kradną Wam spokój i Wasz Internet, dlatego mamy dla Was drodzy Szeryfowie najlepsze centrum szkoleniowe na całym Dzikim Zachodzie, w którym nauczymy Was jak sprawnie operować lassem, i jak sprawić żeby Wasze rewolwery skutecznie odstraszały niechcianych bandytów, którzy chcą dobrać się do Waszych sejfów.

A tak jak kowal podkuwa kopyta konia, tak my zapewniamy Wam centrum serwisowe, dzięki któremu, Wasze urządzenia będą zawsze sprawne i gotowe do pojedynku, nawet w samo południe.

Niechaj Wam również udzieli się gorączka złota i wyruszcie z nami, bo jako jedyni poznaliśmy tajemnicę jak szybko odnaleźć ten cenny kruszec. Zapraszamy, więc do naszego miasteczka już niebawem.

Zobacz więcej na:
https://www.epix.net.pl/zakopane