Piotr Zychowicz, Prezes Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Budowniczych Telekomunikacji na INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane

Do prelegentów INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane dołączają kolejni eksperci.

Piotr Zychowicz, Prezes Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Budowniczych Telekomunikacji.

Jest absolwentem kierunku elektronika na Politechnice Łódzkiej i marketingu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Z rynkiem telekomunikacyjnym związany od 1982 roku. W latach 1982 – 1999 pracował w Telekomunikacji Polskiej S.A., gdzie m.in. przez okres 12 lat pełnił funkcję Dyrektora Regionu. W 1998 roku uzyskał uprawnienia budowlane w telekomunikacji. W 1999 roku podjął pracę w Telefonii Dialog S.A., gdzie przez 10 lat zajmował stanowiska: Kierownika Działu Techniki oraz Dyrektora Sprzedaży Regionu w Łodzi. W latach 2010 – 2012 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w firmie Infratel Operator Infrastrukturalny Sp. z o.o. W związku z pełnioną obecnie funkcją Prezesa Stowarzyszenia Budowniczych Telekomunikacji aktywnie wspiera procesy doradcze i edukacyjne w obszarze rynku telekomunikacyjnego. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie, zdobywane podczas prowadzenia prelekcji i szkoleń, realizowanych dla wszystkich uczestników rynku telekomunikacyjnego, poparte praktyczną wiedzą, uzyskaną poprzez kierowanie i nadzorowanie inwestycji budowy infrastruktury szerokopasmowej, w tym z udziałem środków UE.

Na konferencji powie „Czy bezpiecznie jest budować linie kablowe, czasami z wykorzystaniem stojących na prerii słupów, w świetle obowiązującego na dzikim zachodzie prawa i doświadczeń najstarszych Indian”.

 

Więcej prelegentów znajdziesz na: https://www.epix.net.pl/zakopane#merytoryka