Niezależne Forum Operatorów Kablowych Media Forum 2016

MediaForum 2016

Już po raz szósty firma Krawarkon zaprasza do udziału w Niezależnym Forum Operatorów Kablowych  Media Forum 2016, które odbędzie się w dniach 2016-05-11/14.

Miejscem majowego spotkania będzie hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. Wierzymy, że i tym razem uda Nam się stworzyć wspólnie z Państwem cudowną atmosferę i spotkać w tym samym a nawet liczniejszym gronie.

Cel wspólnych spotkań pozostał ten sam – integracja środowiska przedsiębiorców rynku komunikacji elektronicznej oraz omawianie kluczowych zagadnień dla uczestników konferencji związanych z obecną sytuacją dla tej branży.
Wyłączny Patronat Branżowy nad majową konferencją objął  miesięcznik TV Sat Magazyn.

 

Wśród zaproszony Gości będą specjaliści z  Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej, Instytutu Łączności, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, eksperci prawa telekomunikacyjnego. Media Forum kierujemy do: Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów kanałów telewizyjnych.

 

Program Media Forum daje możliwość uczestniczenia w licznych wykładach, wystawie, którym towarzyszą dyskusje branżowe  i kuluarowe spotkania. MediaForum 2016 to także okazja aby spotkać się z ekipą #drEPIX.

Tradycyjnie Organizator zapewnia wspólną zabawę i oprawę artystyczną podczas wieczornych spotkań towarzyskich.

http://www.media-forum.pl