Dedykowane dla ISP profesjonalne szkolenia ze sprzedaży z rabatem dla MiŚOT!

Dedykowane dla ISP profesjonalne szkolenia ze sprzedaży z rabatem dla MiŚOT!

 

Bardzo profesjonalne szkolenie, dostosowane do realiów ISP. Pracownicy nabrali wiary i pewności siebie że można sprzedawać droższe usługi”

W 100% mogę polecić szkolenie prowadzone przez Monikę. Posiada imponującą wiedzę na temat branży ISP. Nasi pracownicy wrócili pełni energii, zaangażowania oraz bardzo zadowoleni. Teoria połączona z praktyką to super pomysł, a Monika potrafi dotrzeć do wszystkich słuchaczy, bez wyjątku. Według moich pracowników, najlepsze szkolenie z wielu w jakich brali udział.”

Zapraszamy na szkolenia realizowane przez Monikę Kosińską, która od 7 lat prowadzi sprzedaż w firmie KOLNET, realizując szkolenia początkowo wyłącznie dla swojej kadry, od niedawna również dla pozostałych ISP. Szkolenia przygotowane są dedykowanie do sprzedaży u lokalnych ISP, dzięki czemu każda sekunda szkolenia wykorzystywana jest na przykłady z branży.

Specjalnie dla MiŚOT, w tym uczestników EPIX przygotowana jest specjalna cena szkolenia!

 

Najbliższe szkolenia dla pracowników BOK:
Kwidzyn – szkolenie dla północnej i centralnej Polski (pozostało kilka ostatnich miejsc!): http://www.deseven.pl/szkolenia/kwidzyn
Czechowice-Dziedzice – szkolenie dla środkowej i południowej Polski: http://www.deseven.pl/szkolenia/15-1705-czechowice-dziedzice

 

NOWOŚĆ! Szkolenie dla przedstawicieli handlowych D2D oraz B2B:
Czechowice-Dziedzice: http://www.deseven.pl/szkolenia/29-3105czechowice-b2b-d2d

Polecamy i serdecznie zapraszamy!