C&C Partners wspiera INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane!

C&C Partners wspiera

INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane

 

Na Dzikim Zachodzie gwarancją przetrwania była szybkość: szybkie konie, refleks podczas pojedynków. Czasy się zmieniły, Zachód przestał być dziki, zmieniła go industrializacja, rozwój techniki i szybkość komunikacji, jednak szybkość nadal jest gwarancją sukcesu.
C&C Partners jest firmą, która gwarantuje błyskawiczną odpowiedź na potrzeby klientów oferując możliwość indywidualnego dostosowania rozwiązań, tak by jak najlepiej spełniły ich oczekiwania. Stawiamy na Badania i Rozwój – jesteśmy jedną z 6 firm na świecie kontrolujących cały proces produkcji światłowodów (w tym włókien oraz preform do ich produkcji). Warto także podkreślić, że wszystkie kable światłowodowe, które dostarczamy na polski rynek produkujemy standardowo w oparciu o włókna o tzw. zredukowanym promieniu gięcia, czyli G.657.A1. Ich doskonałe wartości tłumienia (bez piku wodnego 1383 nm) oraz zmniejszona dyspersja chromatyczna sprawiają, że włókna te nadają się do transmisji sygnału na długich dystansach przy prędkości 10 i 40 Gbit/s w pełnym paśmie 1260 / 1625 nm.
Dostarczamy elementy do budowy sieci światłowodowych zarówno w wersji dostępowej, dystrybucyjnej, jak i szkieletowej. W swojej ofercie mamy produkty, takie jak kable światłowodowe, mikrokanalizacja, zawiesia kablowe, osłony złączowe firmy COMMSCOPE, dukty światłowodowe oraz inne niezbędne elementy do budowy kompletnego toru światłowodowego. Uzupełnieniem tych rozwiązań są urządzenia aktywne firmy Edge-Core Networks, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Zobacz więcej na:
https://www.epix.net.pl/zakopane