AVIOS wspiera INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane!

AVIOS wspiera

INET MEETING [EPIX INSIDE] 2017-04-26/28 Zakopane

 

AVIOS, czyli telewizja na Dzikim Zachodzie

Było grubo po dwunastej, gdy Tim wszedł do Saloonu. Wzrok każdego z gości skierował się na jego twarz. Nikt go tu nie znał. Atmsfera zgęstniała, niczym las po odejściu szeryfa Dzikiego Wschodu. Bez cienia wahania, pewnym krokiem podszedł do baru.

– Co podać? – wydukał niespokojnie barman

– Aroniówkę. Bez lodu – odparł pewnie Tim.

Barman podał mu zamówiony trunek i oddalił się wgłąb baru. Atmosfera gęstniała coraz bardziej, goście niepostrzeżenie zmieniali swoje miejsca. Po paru chwilach większość z nich niemal osaczyła Tima. Nagle jeden z nich burknął:

– Ty! Ktoś Ci pozwolił tu usiąść?

– Wiecie, Wy, miejscowi, macie trzy problemy. Pierwszy z nich to agresja. Wszędzie szukacie zwady, non stop tylko patrzycie, komu dać w mordę, choć nie ma ku temu powodu.

– Ty, zaraz będziesz musiał to odszczekać nam wszystkim! – odburknął ktoś z końca sali, a za nim cały tłum zaczął krzyczeć w stronę Tima.

– To jest Wasz drugi problem: nie potraficie załatwiać swoich spraw po męsku, w pojedynkę, zawsze robicie to grupowo. – ze stoickim spokojem dodał Tim.

– No to teraz dostaniesz za swoje! – warknął przywódca grupy i wszyscy z impetem wyjęli noże.

– I to jest wasz trzeci problem: zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami. – dodał Tim, po czym wyciągnął swojego Colta 44, podrzucił do góry pięciodolarówkę i z idealną perfekcją ją ustrzelił. Półorzeł zaświdrował w powietrzu i wpadł do kieszeni Bena – jednego z najbardziej krewkich gości na sali. – No to teraz stawiasz wszystkim – rzucił z uśmiechem Tim. Napięcie w jednej chwili ustąpiło miejsca gromkiemu śmiechowi. Atmosfera natychmiast się rozluźniła.

Godzinę później wszyscy z zaciekawieniem wpatrywali się w dziwne urządzenie, które chwilę wcześniej Tim wyciągnął ze swojego kufra. Urządzenie emitowało dźwięki i pokazywało obraz.

– To telewizor. Za jakiś czas wszyscy będziecie mieć takie w domach – wyjaśniał Tim.

W Saloonie zapadła cisza. Jedyne, co ją zagłuszało to dźwięk, emitowany przez pierwszy na Dzikim Zachodzie telewizor…

Powyższa historia, choć jest oczywiście fikcją literacką ekipy AVIOS, idealnie oddaje to, czym AVIOS jest. AVIOS to unikatowa platforma telewizyjna dla MIŚOTów. Jedyna platforma w Polsce, która posiada w swojej ofercie kanał 4K UHD! Stabilność platformy zapewnia linia nowatorskich dekoderów KORBOX (opartych o system Android) oraz rozproszony CDN, który w połączeniu z Unicastem (lub Multicastem, na życzenie ISP) oraz pełną redundancją, zarówno na poziomie STB, jak i serwerów proxy, umożliwia ultraszybkie (kilkugodzinne) wdrożenie praktycznie w każdej sieci. Do tego pełne wsparcie marketingowe, świetnie skonstruowana oferta kanałowa i liczne usługi dodane (np. integracja z Facebookiem, pełny YouTube!). Chcesz więcej? Przyjdź na nasze stoisko na iNet Meeting!

Zobacz więcej na:
https://www.epix.net.pl/zakopane