MM 2017-10-23/25 MiŚOT Meeting Poznań

 

 

Kolejne spotkanie EPIXowców przed nami! Jak zwykle pełne merytoryki!

Jak u Hitchocka, zaczynamy trzęsieniem ziemi, potem napięcie już tylko wzrośnie. Czy pamiętacie, czym zakończył się wiosenny IMEI? Wg opinii wielu uczestników, była to najlepsza prezentacja ubiegłego meetingu. Tym razem panowie z Niebezpiecznika zaprezentują się w pierwszym dniu konferencji, tuż po jej otwarciu. Po tej prelekcji, nikt już nie spojrzy tak samo na swój komputer. I toster. Pamiętajcie, aby się nie spóźnić!

Na sali panelowej, zaraz po wystąpieniu gości specjalnych, rozpoczniemy BLOK MiŚOT. Zostaną w nim omówione wspólne projekty prowadzone dla małych i średnich, a większość z nich zostanie zaprezentowana ze szczegółami. W bloku dowiecie się między innymi o MiŚOT-owych projektach prospołecznych: Tele.Odpowiedzialni-CSR i Tele.Atmosfera, który to staje się bardziej eco. Nie zabraknie też aspektów technicznych tego przedsięwzięcia. W kwestii marketingu, powiemy wam o planach rozwoju Zgranej Paczki i współpracy z Nortis. Monika Kosińska powie wam jak uzyskać do 80% dofinansowania kosztów szkolenia swoich pracowników. Zostaną także omówione szczegóły projektów MiŚOT-Windykacja, Tele.Centrum, HGW CRM BSS/OSS, a w trakcie także prelekcja o tajemniczo-brzmiącym temacie: „Cześć, jestem tu nowy”. Na koniec bloku krótkie podsumowanie, czyli PING z EPIX-a oraz PING z INET-u.

Równolegle na sali prelekcyjnej przedstawiciele sponsorów, nie tylko podzielą się z wami swoją wiedzą, ale z pewnością nie zabraknie także wielu przykładów z podwórka ich klientów. Na przykład Cambium, być może rozwieje wasze wątpliwości nt. przyszłości radia wśród ISP, Evio pochwali się nowościami w swojej infrastrukturze dla partnerów, a Infradata opowie o tajemniczych elektrycznych owcach. Będziecie mogli także posłuchać, a nawet zadać pytania przedstawicielom firm: Batna, 3s, Impakt, SGT, G-data, Flymobile, Korbank, Zyxel czy Alior bank.

Ale to jeszcze nie koniec. Pierwszego dnia odbywać się będą dwa rodzaje warsztatów. Na jednych z nich nauczycie się w praktyczny sposób możliwości wykorzystania facebooka do celów marketingowych, a podczas drugich dowiecie się o systemach dedykowanych dla ISP. Poznacie między innymi szczegóły takich systemów, jak NET47, MMS, czy aspekty monitoringu multicastów.

Drugi dzień rozpoczniemy od zadbania o wasze zdrowie. Nasz branżowy fizjoterapeuta,  Przemek Knycz, na przykładzie własnego doświadczenia, udzieli wam praktycznych porad dotyczących utrzymania waszego ciała w najlepszym zdrowiu. A zaraz po nim dowiecie się, jak wy i wasi pracownicy możecie skorzystać z tańszej służby zdrowia dzięki karcie Enel-Med.

Następnie w sali panelowej rozpocznie się cykl wykładów prawnych. Wystąpią przed wami prawnicy z kancelarii itBLegal, KLARP i Orzeł. Wśród omawianych tematów znajdą się między innymi: amortyzacja infrastruktury telekomunikacyjnej, uprawnienia przedsiębiorcy z tytułu rękojmi, obowiązki operatora przy wdrożeniu usług głosowych, czy najnowsze informacje nt. wdrażanego w przyszłym roku RODO. Nie zabraknie też w tym panelu prelekcji także związanej z aspektami prawnymi dotyczącymi MiŚOT, prowadzonej przez znanego wszystkim, inż. Eugeniusza Gacę z KIGEIT. Po tym nastąpi z pewnością jeden z najciekawszych paneli tego dnia, który poprowadzi pan Eugeniusz. Na zakończenie drugiego dnia – Kosiarz umysłu. Piotr Michalak, specjalista od metod zarządzania i rozwoju, przekaże jak zbudować pozycję przywództwa rynkowego.

Równolegle tego dnia na sali prelekcyjnej Monika przekaże w tajemnicy 3 sekrety efektywnego przedłużania umów, a po obiedzie rozpoczną się prelekcje związane z pasywnymi światłowodami, czyli dzień PON. Na scenie między innymi Łukasz Szwajka zaprezentuje rozwiązania i doświadczenia z 5 lat od wdrożenia GPON w sieci ART-COM, a Marcin Kuczera sprawdzi, czy 3PP ONT to dobre rozwiązanie.

Jednak, to nadal nie wszystko. Organizatorzy MiŚOT Meeting wciąż pracują nad wzbogaceniem tegorocznej agendy. Spodziewajcie się jeszcze kilku niespodzianek. Dla uczestników spotkania równie ważną powinna być informacja, że w przeddzień konferencji, w poniedziałek 23-go, odbędą się bardzo istotne konsultacje branży MiŚOT przy współudziale przedstawicieli naszej branżowej Izby Gospodarczej. Podczas tzw. Konsultacji KIKE omawiane będą stanowiska Małych i Średnich dla wielu projektów proponowanych przez Rząd. Czy to w kwestii OSE, IF POPC, BSA, dzierżawy słupów, czy współpracy z JST, nie może tam zabraknąć twojego głosu. Wstępne wnioski i ustalenia z konsultacji zostaną przedstawione podczas pierwszego dnia meetingu. Natomiast wypracowana strategia posłuży władzom KIKE do realizacji zadań w ramach GRAP zgodnie z powierzonym mandatem. Wiele z tematów prawdopodobnie szerzej zostanie także poruszone na listopadowej KK.

MiŚOT MEETING to nie tylko praca. Podczas konferencji nie zabraknie miejsca na świętowanie. Na B4Party, z okazji swojego 10-lecia, zaprasza SGT – dostawca usług marki JAMBOX. Natomiast główną galę, ja zazwyczaj bywało, sponsoruje dla was firma Xbest i zaprasza na duet rozpoznawalny jako Bękarty STAND-UPu.

Jeśli czytając zapowiedź agendy MM zastanawiasz się, jak się sklonować, by wziąć udział we wszystkich panelach, prelekcjach i warsztatach, rozważ zabranie ze sobą na meeting swoich współpracowników.

Podczas najbliższego MiŚOT Meetingu, chcemy wam zwrócić uwagę na techniczne szkolenia warsztatowe, które będą się odbywać równolegle z panelami i prelekcjami merytorycznymi.

Podczas pierwszego dnia, w bloku Systemy dla ISP, swoją wiedza podziela się: Tomasz Myśliwiec – NET47, Kamil Mazur – MMS monitoring multicastów oraz Marcin Orocz – mapowanie i optymalizacja procesów biznesowych. Drugiego dnia zapraszamy natomiast na prelekcje techniczne w bloku „Dzień G(e)PON”. Łukasz Szwajka oraz Marcin Kuczera podzielą się z wami informacjami z tej dziedziny techniki. Usłyszycie między innymi o przykładach z wdrożeń z 5 letniej historii technologii oraz czy 3PP ONT to dobre rozwiązanie. Sami także będziecie mogli podzielić się swoimi doświadczeniami z tej dziedziny. Ponadto oczywiście nie zabraknie wielu informacji wprost od dostawców rozwiązań.

Wydzielona strona wydarzenia: http://meeting.misot.pl

Rejestracja: http://rejestracja.misot.pl

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz